Parduodami šuniukai

***

Veislyne Auksinė sala liepos 11 d. sulaukėme gražios vengrų vižlų vados. Gimė 8 kalytės ir 1 patinėlis. Mažylių tėvai Geisha from Trio Magija – mamos abu tėvai iš Vengrijos, daugkartinė parodų nugalėtoja, Lietuvos čempionė. Aranyvadasz Vezer (Chuck) – tėvas importas iš Vengrijos. Titulai: Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltijos šalių jaunimo čempionas, Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltijos šalių suaugusių čempionas, I laipsnio darbinis diplomas.

Nuolatos tobulėjame, betarpiškai bendraujame su mūsų šuniukų savininkais. Mūsų veisimo šuniukai dalyvauja parodose, vertinami puikiai, tampa nugalėtojais, turime jaunimo čempionų. Kruopščiai ir apgalvotai renkamės patiną, kad šeimos ateityje galėtų džiaugtis sveikais ir laimingais augintiniais. Šuniukai bus su kilmės dokumentais, paskiepyti, paženklinti mikroschemomis, kaip numatyta kinologų draugijos reikalavimuose.

Priimama rezervacija.

***

Vengrų vižlų veislyne Auksinė sala liepos mėnesį sulauksime vasarinės trumpaplaukių vengrų vižlų vados. Veisiami vižlai yra puikių vengriškų medžioklinių linijų, sveikatos tyrimai dėl paveldimų ligų puikūs. Šuniukai bus su kilmės dokumentais, paskiepyti, paženklinti mikroschemomis, kaip numatyta kinologų draugijos reikalavimuose. Mama Geisha from Trio Magija – daugkartinė parodų nugalėtoja, Lietuvos čempionė. Tėvas Aranyvadasz Vezer (Chuck) – importas iš Vengrijos. Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltijos šalių jaunimo čempionas, Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltijos šalių suaugusių čempionas, I laipsnio darbinis diplomas. Betarpiškai bendraujame su savo šeimomis, suteikiame visą su auginimu reikalingą informaciją.

Dėl šuniuko rezervacijos kreipkitės:

vaivru@gmail.com,

+37062062102

Facebook puslapis Auksinė sala