2018 m. gruodžio mėnesį vyko Lietuvos čempionų čempionatas

2018 m. gruodžio mėnesį Iveta Komičiūtė ir jos volfšpicų veislės patinėlis Gauruotis Benjamin dalyvavo atrankoje ir beveik iš 100 dalyvavusių visų veislių šunų, papuolė į Lietuvos čempionų čempionatą, į kurį atrinkti buvo 32 geriausi šunys.

Šį savaitgalį, čempionate Ivetai bei jos keturkojui vėl nusišypsojo sėkmė – ji dar kartą sėkmingai perėjo į kitą etapą ir liko garbingame šešioliktuke. Su kuo dar kartelį ją sveikiname!
Dar vienas klubo narys – Egidijus Stoškus, buvo apdovanotas prizu ir padėka už Lietuvos vardo garsinimą, kai praėjusių metų Europos čempionate Varšuvoje, taip pat su volfšpicų veislės patinėliu Gauruotis Fitht miracle Kiwi, iškovojo Jaunimo nugalėtojo titulą!

Labai nustebinti, pamaloninti buvome ir mes su klubo prezidentu, kai visiškai netikėtai, asmeniškai, gavome pakvietimą į šį nuostabų renginį. Ne gana to, dar labiau netikėtai mums, kilome ant scenos atsiimti padėką skirtą klubui. Tai, buvo tikrai didelė staigmena mums, kaip įrodymas, jog kinologine prasme, judame teisingu keliu. Taip pat didelis paskatinimas nesustoti, o tik dar labiau stengtis ir su savo klubu skleisti, tik teisingą ir teigiamą žinią, apie mūsų visų mylimus šunis.

Kai jau pati įsitikinau savo kailiu, kaip smagu, kai klubas ir jo nariai sudalyvauja tokiame renginyje, labai raginsiu ir skatinsiu visus visus savo mylimus klubo narius stengtis, dalyvauti atrankose ir sekančiais metais, tegul Alytaus klubo staliukų būna daugiau!

Labai dėkojame visai gausiai Lietuvos kinologų draugijos komandai už nuostabų renginį.