Alytaus šunų mylėtojų klubui Canis – septyneri

Praūžė praskriejo Canio gimtadienis.

Kaip jau tradicija, pirmąjį rugsėjo savaitgalį stengiamės jį smagiai atšvęsti. Šią trijų dienų gimtadienio šventę praminėme skrydžiu į Maldyvus. Viso 73 klubo žmonės su savo šunimis vykome į pajūrį. Ir mums pavyko – šventė praėjo įspūdingiau nei tikėtasi.

O dabar šiek tiek apie praleistą laiką.

Pabandykite įsivaizduoti, ką reiškia rasti nakvynės vietą tokiam gausiam būriui norinčių vykti ir vykti su ŠUNIMIS. Bet kai turi tikslą, norą – viskas įmanoma. Pakalbinus poilsiaviečių savininkus Šventojoje – pavyksta!

Visos šeimos buvo apgyvendintos patogiuose namuose, su privačiais kambariais ir visais patogumais. Ne gana to, kad mus įsileido, už šunų apgyvendinimą nepaprašė nei vieno euro.

Atvykę susikūrėme nuostabią šventinę atmosferą, ošianti jūra, jaukiai degančios žvakutės, skanus maistas, už širdies griebianti muzika, draugiški žmonės – buvo tobula !

Sekančią dieną, sudalyvavę šašlykų pjaustymo čempionate su šunimis patraukėme į Palangos botanikos sodą prie Tiškevičių dvaro, kur lipome į Birutės kalną ir ėjome Meilės alėja.

Vakare rinkomės į kopas, atvažiavusi veterinarijos gydytoja vedė seminarą apie pirmąją pagalbą šuniui, bei vaistinėlę, kurią privalo turėti savo namuose kiekvienas šuns augintojas. Išklausę buvo apdovanoti sertifikatais.

Esame kinologinis klubas ir mūsų mažytės didelės šventės, visuomet turi mintį. Šis kartas ne išimtis. Mūsų misija buvo parodyti žmonėms, kokie tvarkingi šunys ir jų šeimininkai, kaip gali pulkas šunų teisingai elgtis, nesukelti nepatogumų aplinkiniams. Misija – „pralaužti ledus” kitiems žmonėms, auginantiems šunis. Kuo daugiau esame matomi, tuo greičiau sutikti aplink mus asmenys, keičia ir formuoja savo nuomonę. Nes šuo – neatsiejamas žmogaus draugas, socialus gyvūnas.

Lankydamiesi viešose erdvėse mes ir mūsų augintiniai sulaukėme begalės komplimentų. Visi sutikti šypsojosi ir klausė iš kur mes esame, ką veikiame. Klausė veislių pavadinimų, prašė papasakoti apie vieną ar kitą veislę plačiau. Tai buvo lyg mobili paroda.

Nepatikėsite, bet žmonės net prie jūros, bėgo iš kopų ir mums mojavo, filmavo ir fotografavo. Nesutikom nei vieno paniurėlio, norinčio mus išvaryti.

Linkime ir tikimės, kad ateityje, ženklų su šuns atvaizdu nubrauktu raudonai – neliks !

Ši vieta, galimai taps mūsų tradicija dar ir dar čia sugrįžti. Poilsiavietės Banga šeimininkai, administratoriai ir visas kitas aptarnaujantis personalas, jau pakvietė mūsų gausų būrį šunų, atvykti ir sekančiais metais. Ar gi tai ne nuostabu ?

***

Pabaigai, kaip visada, neįmanoma nepagirti klubiečių. Jie vienas už visus ir visi už vieną. Tikiuosi ši kelionė jiems išliks prisiminimuose dar ilgai.

Dėl Jūsų – verta stengtis !