AŠMKC renginyje „Runway run 2017”

Šeštadienio rytą klubo nariai su savo šuneliais skubėjome į Šiaulių karinę oro bazę, kurioje vyko mąsinis bėgimas lėktuvų pakilimo taku 3 km atstumui. Bėgime dalyvavo daugiau nei 6000 žmonių. Bėgo įvairių organizacijų, kolektyvų atstovai, miesto gyventojai. Didžiuojamės, nes Alytaus šunų mylėtojų klubas Canis buvo vienintelis Lietuvos šunų klubas tokiame mąsiniame renginyje. Sulaukėme didelio dėmesio, visi džiaugėsi mūsų keturkojais, stebėjosi jų drąsa, grožėjosi, glostė ir gyrė. Šuneliai nė vienas nepabūgo griausmingų naikintuvų garsų, kurie sveikindami skraidė virš mūsų. Pasakysiu visai nesikuklindama, mes esame šaunuoliai, mūsų klubo nariai yra patys veikliausi. Ir Alytaus šunų mylėtojų klubas Canis klestės dar ilgai, dėka tokių entuziastingų narių. Paminėsiu visus mūsų klubą atstovavusius šunelius, tai: vokiečių aviganis Dakota Skriejanti kulka vokiečių aviganis Kruopa-Žiauriai graži Laukinė vilkauogė vokiečių aviganis Peach von der Bareschlucht vokiečių mažasis špicas Grizzly bear Stebuklas rankose.