Rogučių tempimo varžybos 2017

Alytaus aerodromo pakilimo taku 500 m distanciją bėgo mūsų brangiausieji, šauniausieji, mieliausieji klubo šuneliai. Keturkojai buvo suskirstyti į tris grupes. Patinų grupė tempė rogutes su gyvu kroviniu. Kalių grupė tempė padangą, o mažylių ir dekoratyvinės veislės šunyčiai lėkė pakinkyti linksmosiomis rogutėmis 🙂

Mažylių grupėje nugalėjo vokiečių aviganis Donukas, kalyčių grupėje sužibėjo vokiečių aviganis Saba, o patinų grupėje greičiausias buvo vokiečių aviganis Vindzoras. Kadangi šis šuo yra klubo prezidento, todėl apdovanojimas garbingai atiteko tik keliom sekundėm atsilikusiam ryzenšnauceriui Horui. Šios pergalės nebūtų pergalės be šaunios palaikymo komandos – žmonių ir šunelių, kurie atvyko pažiūrėti, paploti, parėkauti ir daug daug šypsotis.

Liūdna dėl tų, kurie neturėjote galimybių šį karta sudalyvauti. Tikiu, Jūs būsite sekančiuose susiėjimuose 😉 Ačiū mūsų varžybų sekretoriatui Ilonai ir jos šeimai, jų dėka laikas buvo matuojamas labai tiksliai. Ačiū Irmai, kuri nepabijojo skrieti rogutėse ir drąsiai iš jų išvirsti 🙂 Dar vieną nominaciją perduosim Ivetai, kai ji grįš iš šiandien vykstančio šunų čempionų čepionato. Nominacija- už ištikimybę klubui. Šią dieną, su kątik padarytu makiažu ir sutvarkyta šukuosena, ji atbėgo pusnimis ir su savo Aurora sudalyvavus lenktynėse išskubėjo į Vilnių. O ten, su Benjamin pateko į geriausiųjų 2016 m šunų šešioliktuką !!!!!! Esu begalo sužavėta visų pasirodymu. Viso klubo vardu siunčiu didelį AČIŪ visiems susirinkusiems. Labai drąsiai galiu sakyti – Jūs esat patys geriausi !!!! O Alytaus šunų mylėtojų klubas pats rimčiausias !!!