STOVYKLA su augintiniais

Alytaus šunų mylėtojų klubo Canis nariai ir jų šeimos, pirmąjį liepos mėnesio savaitgalį rinkosi į sodybą ant ežero kranto Dauguose ir rengė stovyklą. Buvo narė, kuri atskrido specialiai net iš Danijos.

Tai buvo aktyvus, smagus savaitgalis, pilnas pramogų, ne tik šuneliams, bet ir jų augintojams.

Dieną žaidėme tokiose rungtyse, kaip kamuolio varymasis, lenktynės su lastais, šuoliukai maiše, kiaušinio nešimas šaukšte ir kita. Visose rungtyse dalyviai žaidė su savo keturkojais draugais. Bėgti su lastais vedantis šuniuką, šuoliuoti virvute ar spirti kamuolį, tikrai nelengva užduotis, kai ją reikia įveikti su savo draugu, tačiau tikrai labai šauni ir komandinė.

Klubo vadovas, šunų dresuotojas, patikrino ir augintinių uoslę smagioje šeimininko bato atpažinimo užduotyje.

Kantrūs, nuostabūs šefai, prikepė gardaus maisto. Žvejai turėjo galimybę pabandyti sugauti auksinę žuvelę. Šunys surengė masines maudynes. Vaikai sužaidė skraidančios lėkštės, bei krepšinio varžybose.

Vakare lydėjome saulę jaukiai įsitaisę ant lieptelio, daug šokome žvakių šviesoje, išdykavome, dainavome ir linksmai šėlome, bei šnekučiavomės iki paryčių.

Klubo nariai, Jūs nuostabūs, o laikas kartu – nepakartojamas. Tariame milžiniškai didelį ir pūkuotą AČIŪ, jog esate aktyvūs, neabejingi ir noriai atvykstate į klubo susitikimus !

Iki sekančių apsikabinimų 😘